صفحه خانگی arrow آشپزی arrow انواع ماکارونی و پاستا arrow طرز تهیه آسان ده نوع نودل و ماکارونی

طرز تهیه آسان ده نوع نودل و ماکارونی

پرتال باد و مه بخش آموزش آشپزی و آشپزی آسان قسمت انواع ماکارونی و پاستا- طرز تهیه آسان ده نوع نودل و ماکارونی
نودل و ماکارونی از جمله غذا هایی می باشند که کمتر کسی به دنبال بهانه برای نخوردن آن ها می گردد. با یادگیری این 10 روش به غیر از صرفه جویی در وقت، لقب کدبانو را نیز دریافت خواهید کرد. نودل و ماکارونی ,طرز تهیه نودل و ماکارونی ,روش تهیه نودل و ماکارونی ,انواع ماکارونی و پاستا

طرز تهیه آسان ده نوع نودل و ماکارونی

انواع ماکارونی و پاستا-طرز تهیه آسان ده نوع نودل و ماکارونی1. اسپاگتی با خاگینه و مارچوبه

این غذا بسیار ساده است. تخم و مرغ به آن پروتئین می افزاید و پنیر ریکوتا برای آن مثل سس است. تکه های مارچوبه هم به آن رنگ زیبایی می دهد. ولی می توانید از هر سبزی فصل دیگری هم استفاده کنید، مانند کدو، گوجه فرنگی یا نخود سبز.


2. نودل کنجدی

وقتی در یخچالتان سس سویا و کره بادام زمینی هست چرا باید بروید سس ها و نودل های گران بخرید. آنها را با هم مخلوط کنید و یک وعده غذایی مقرون به صرفه بپزید.
 

3. پاستای لیمویی با پنیر و اسفناج

این غذا خیلی سریع آماده می شود و در عین حال خاص هم هست. پنیر خامه ای جای سس را می گیرد و گردو و اسفناج به آن رنگ می دهد. لیمو هم به آن مزه ترش خوبی می دهد.


4. اسپاگتی و پنیر پکورینو و فلفل سیاه

اگر فکر می کنید چیزی نیست که بخورید، می توانید به پاستای ایتالیایی کلاسیک فکر کنید. نودل یا ماکارونی را با پنیر و فلفل سیاه سرو کنید.
 

5. اسپاگتی و سبزیجات و نیمرو

این اسپاگتی اجزای تشکیل دهنده کاربونارای کلاسیک را دارد که به شکل دیگری مخلوط شده اند. سرکه به تخم مرغ و سبزیجات طعم بهتری می دهد.
 

6. اسپاگتی با تن ماهی، لیمو و خرده نان

تن ماهی و روغن زیتون را با کمی خرده نان آماده به اسپاگتی بزنید و برای طعم دادن به آن رویش آبلیمو بریزید.
 

7. سوپ نودل مرغ آسیایی

این سوپ هم ساده است و هم خوشمزه. به سوپ مرغ معمولی، آبلیموی تازه، زنجبیل و فلفل قرمز آسیاب شده اضافه کنید. بجای نودل معمولی می توانید از نودل گندم سیاه استفاده کنید.
 

8. اسپاگتی با سوسیس و کلم

اگر حس می کنید که غذاهای آماده را دوست ندارید و می خواهید غذای خانگی بخورید، کلم سبز را خرد کنید و به نودل یا اسپاگتی پخته اضافه کنید و بجای سس از سوسیس سرخ شده برای آن استفاده کنید.
 

9. اسپاگتی با آلوی کبابی

اگر فصل گوجه فرنگی نیست، می توانید با سس خانگی دلخواه تان سس درست کنید. آلوی کبابی یا کشمش بجای گوجه فرنگی اسپاگتی شما را خوشمزه می کنند.
 

10. اسپاگتی با تره فرنگی، نخود سبز و ژامبون

درست کردن اسپاگتی همیشه هم ساده یا سریع نیست. تره فرنگی و نخود سبز افزودنی های فصلی به این نوع غذا هستند. می توانید ژامبون و پنیر ریکوتا هم به این غذا اضافه کنید.
منبع: برترین ها

گردآوری آشپزی اکاایران
برچسب ها:
طرز تهیه نودل و ماکارونی
.
روش تهیه نودل و ماکارونی
.
طرز پخت نودل و ماکارونی
.
آموزش پخت نودل و ماکارونی
.
مواد لازم برای نودل و ماکارونی
.مروری برگذشته