صفحه خانگی arrow گالری عکس arrow گالری عکس ماشین arrow نفت درمانی؛ روش گران بازگشت سلامتی

نفت درمانی؛ روش گران بازگشت سلامتی

پرتال باد و مه بخش گالری عکس آکاایران قسمت گالری عکس ماشین- نفت درمانی؛ روش گران بازگشت سلامتی

گالری عکس ماشین-نفت درمانی؛ روش گران بازگشت سلامتی

مدآنلاین: درمان دردها به کمک مواد طبیعی، سابقهای به اندازه خود بشر دارد. حیوانات البته بیش وپیش از بشر به درمان خود توسط مواد طبیعی و گیاهان میپردازند. روشی که مدتهاست اخبار آن در رسانه ها منتشر میشود، نفت درمانی است. نفت درمانی البته نه توسط نفت تصفیه شده که توسط نفت خام صورت میگیرد. با توجه به وجود مواد طبیعی زیادی که در نفت خام وجود دارد، استفاده از این ماده تیرهرنگ میتواند موثر باشد.

این روش البته به دلیل استفاده از نفت خام گران است و تنها در کشور آذربایجان در همسایگی ما صورت میگیرد و افراد زیادی از سراسر جهان برای استفاده از این درمان بیماریهای مفاصل و استخوانها به این کشور سفر میکنند.

به گزارش خبرگزاری آوا، در حمامهای شهر نفتلان، در ۳۲۰ کیلومتری باکو مرکز آذربایجان، استحمام با نفت خام روز به روز محبوبیت کسب می کند.

یکی از بیمارانی که از غوطه زدن در نفت غلیظ، سیاه و نیم گرم لذت میبرد، گفت: « مدت زیادی کمردرد داشتم و استحمام در نفت به من آرامش میدهد.

مردم محلی براین عقیدهاند، که نفت خام نفتلان، خواص شفابخش داشته و برای درمان امراض جلدی، دردهای مفاصل و آرامش عصب مفید واقع میشود.

استحمام با نفت خام عموماً ۱۰دقیقه است و بیماران باید یک دورۀ ۱۰تا ۲‍۱روز را پشت سر بگذرانند.

دکتر نمازالیافا میگوید: نفت خام دارای عناصری ویژۀ درمانی است.

نفت خام داری مرکبات هیدروکربونیک بوده و برای سلامتی مفید است. در پوست جذب میشود و از طریق دوران خون در بدن سیر میکند، درد را کاهش داده و سلامتی را افزایش میدهد.

نفت خام نفتلان ۹۰ در صد آب دارد و از سایر نفت تجاری که برای ساخت پترول استفاده میشود، متمایز است.

موسم الدین شاروال  ازنفتلان میگوید:« کیفیت نفت خام نفتلان از زمانهای قدیم محبوبیت دارد. زمانی که مارکو پولو کاشف معروف از طریق آذربایجان به چین سفر میکرد از خواص درمانی نفت و چگونگی استفاده از آن برای درمان انسانها و حیوانات ذکر کرده است.

قیمت هر دوره نفت درمانی در این منطقه 450 دلار آمریکاست.

 


برچسب ها:
مدآنلاین
.
دکوراسیون
.
پوشاک
.
جواهرات
.
خانه
.مروری برگذشته