فرار از تله مرگبار 2 سارق

پرتال باد و مه بخش خنده دار طنز خنده بازار قسمت جوک طنز لطیفه خنده دار- فرار از تله مرگبار 2 سارق

فرار از تله مرگبار 2 سارق

جوک طنز لطیفه خنده دار-فرار از تله مرگبار 2 سارق


 اخبار حوادث - فرار از تله مرگبار 2 سارق

 دختر جوان که توسط دو سرایدار مجتمع محل سکونتش ربوده شده بود بعد از آنکه توانست با ترفندی خاص خودش را از مرگ نجات بدهد علیه متهمان شکایت کرد و جزییات آنچه را اتفاق افتاده بود برای قضات دادگاه کیفری استان تهران توضیح داد.

به گزارش شرق، دو جوان سرایدار متهم هستند این دختر را شش‌ماه قبل از مقابل آسانسور ربودند و مورد آزار قرار دادند.


دختر جوان بعد از آنکه از چنگ متهمان فرار کرد با مراجعه به پلیس به ماموران گفت: دو مرد که به‌تازگی به‌عنوان سرایدار در مجتمع استخدام شده‌اند من را ربودند و هرچه داشتم سرقت کردند و بعد هم مورد آزار قرار دادند.


او گفت: صبح بود و من سوار آسانسور شدم تا به پارکینگ بروم اما به محض اینکه در آسانسور باز شد دو جوان سرایدار دهانم را گرفتند. آنها مرا به زور به اتاق‌شان بردند و هرچه داشتم از من گرفتند بعد هم مرا مورد آزار قرار دادند. آنها قصد داشتند مرا با چاقو بکشند اما قول دادم شکایتی نکنم. حتی قول دادم از عابربانک برایشان پول بگیرم. وقتی راضی شدند مرا رها کنند بلافاصله به خانه رفتم و موضوع را به خانواده‌ام گفتم و تصمیم گرفتیم شکایت کنیم.


دو جوان سرایدار با شکایت این دختر بازداشت شدند و مورد تحقیق قرار گرفتند. آنها گفتند: ما در این مجتمع کار نمی‌کردیم یکی از دوستانمان اینجا سرایدار بود و چون می‌خواست چند روزی به مرخصی برود از ما خواست به جایش در مجتمع باشیم قبول کردیم و قرار بود یک هفته در مجتمع بمانیم. از همان روز اول نظرمان نسبت به شاکی جلب شد و وقتی او را زیر نظر گرفتیم ساعات ورود و خروج او را فهمیدیم.


متهمان گفتند: برای اینکه به این دختر تعرض کنیم باید فرصت مناسبی را انتخاب می‌کردیم ضمن اینکه از سر و وضع او مشخص بود دختر پولداری است و ما امیدوار بودیم که پول زیادی هم بتوانیم از او سرقت کنیم. مدت‌ها بود که نقشه دزدیدن دختر جوان را داشتیم تا اینکه شب قبل از حادثه با تلفن خانه او تماس گرفته و گفتیم ماشینش را بد پارک کرده و محل رفت‌وآمد را گرفته است. می‌خواستیم به این بهانه او را به پایین بکشیم

 

اما چند دقیقه بعد مردی پایین آمد تا ماشین را جابه‌جا کند وقتی از او پرسیدیم کیست؟ گفت برادر آن دختر است. نقشه ما با شکست مواجه شد و چون راهی برای کشاندن او به محل نداشتیم تصمیم گرفتیم صبح که از خانه خارج می‌شود او را بدزدیم. ما همیشه طبقه‌ای را که او سوار آسانسور می‌شد زیرنظر داشتیم و به محض اینکه آسانسور از آن طبقه پایین آمد در فرصت مناسب دهانش را گرفتیم و او را به اتاق سرایداری بردیم، هرچه پول و طلا داشت از او گرفتیم.

 

عابربانک‌هایش را برداشتیم و قصد داشتیم او را بکشیم. برای این کار چاقو هم آماده کرده بودیم چون می‌دانستیم اگر بیرون برود و از ما شکایت کند مجازات سنگینی در انتظار ماست اما آن دختر خیلی آرام با ما صحبت کرد و گفت: شما شب قبل با خانه ما تماس گرفتید و وقتی برادرم پایین آمد متوجه شد ماشین جای بدی نیست و شما بهانه‌گیری کرده‌اید.

 

از طرفی ممکن است دوربین‌های داخل ساختمان هم تصویر شما را گرفته ‌باشد حتی اگر من را بکشید و جسدم را از بین ببرید چون سرایدار هستید حتما به شما شک می‌کنند و بازداشت می‌شوید؛ بنابراین بهتر است هرچه پول دارم بردارید من هم قول می‌دهم در این‌باره با کسی صحبت نکنم و کسی متوجه نشود چه اتفاقی افتاده است.


دو متهم در ادامه گفتند: ما به این دختر اعتماد کردیم و اجازه دادیم برود اما او به ما دروغ گفته بود و بلافاصله شکایت کرد.


با توجه به اینکه مساله تعرض به این دختر مطرح شده بود پرونده برای رسیدگی به شعبه 77 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. این‌بار وقتی متهمان برای تحقیقات در برابر قضات قرار گرفتند اتهام تعرض را رد کردند و گفتند ما فقط اموالش را به سرقت بردیم. دختر جوان نیز به قضات گفت: آنها من را اذیت کردند اما مورد تجاوز قرار ندادند البته قصد داشتند مرا بکشند و اگر وعده‌های من درمورد اینکه شکایت نمی‌کنم نبود حتما مرا می‌کشتند و جسدم را از بین می‌بردند.


با تکمیل تحقیقات، پرونده برای محاکمه متهمان آماده شد. وقتی دو متهم در جلسه رسیدگی حاضر شدند ابتدا دختر جوان شکایت خود را مطرح کرد و گفت: درمورد تعرض شکایتی ندارم چون آنها به من تعرض نکردند اما درمورد آدم‌ربایی و سرقت از آنها شکایت دارم. او درباره مشکلاتی که برایش به وجود آمده است، گفت: شرایط روحی خوبی ندارم و از آن موقع به‌شدت می‌ترسم از خانه خارج شوم و درخواست دارم متهمان مجازات شوند.

 

متهمان نیز فقط اتهام سرقت را قبول و اتهامات دیگر را رد کردند. آنها گفتند: از کاری که کردیم پشیمان هستیم ما اصلا فکر نمی‌کردیم دختر جوان به ما دروغ گفته باشد و شکایت کند. بعد از پایان دفاعیات متهمان با توجه به اعترافات آنها و مدارک موجود در پرونده هیات قضات برای صدور رای دادگاه وارد شور شدند.
 اخبار حوادث - شرق
برچسب ها:
آدم‌ربایی و سرقت
.
تجاوز جنسی
.
دادگاه کیفری استان تهران
.
اخبار
.
اخبار حوادث
.مروری برگذشته