صفحه خانگی arrow خنده دار طنز خنده بازار arrow جالب انگیز arrow این نوزاد، نابغه زمان خود است + عکس

این نوزاد، نابغه زمان خود است + عکس

پرتال باد و مه بخش خنده دار طنز خنده بازار قسمت جالب انگیز- این نوزاد، نابغه زمان خود است + عکس
روزگار نو : تنها شش ماه دارد اما به راحتی صحبت می کند، هنگام گرسنگی از مادرش تقاضای شیر کرده و حتی می تواند یکی از آهنگ هایی موزارت موتسارت را بنوازد.او نابغه است .

,این نوزاد, نابغه زمان خود است + عکس نوزاد,نابغه,جالب انگیز

این نوزاد، نابغه زمان خود است عکس

جالب انگیز-این نوزاد، نابغه زمان خود است + عکسایزابلا اونیشیک، نوزاد انگلیسی تباری است که از بدو تولد با نوزادان دیگر تفاوت داشت.

مادرش می گوید: ایزابلا وقتی به دنیا آمد با نوزادان دیگر در بیمارستان فرق داشت و  نگاهش عاقلانه و معنا دار بود، به همین نسبت وقتی چند روز از تولدش گذشت با صدایی نامفهوم اما معنا دار می گفت "ما" و در واقع به من و همسرم می فهماند که شیر می خواهد، و الان که او شش ماهه است با صدایی رسا می گوید: مادر ،من شیر می خواهم.

وقتی اولین بار سخنی از او شنیدیم باورمان نمی شد که دختر 3 ماهه ما بتواند به این شیوایی سخن بگوید اما الان که سه ماه از آن زمان گذشته ، می تواند خودش به دستشویی برود، به آسانی راه رفته و از همه عجیب تر اینکه آهنگ مورد علاقه من که موتسارت آن را نواخته، به راحتی با پیانو بنوازد.

,این نوزاد, نابغه زمان خود است + عکس نوزاد,نابغه,جالب انگیز

این نوزاد، نابغه زمان خود است عکسپدرش که 45 سال سن دارد می گوید: من همیشه در رویاهایم دخترم را جزو نوابغ به حساب می آوردم اما باورم نمی شد که روزی این روبا به واقعیت بپیوندد.

من و همسرم در زمان بارداری وی، هیچ اقدام خاصی نکردیم تا در اثر آن فرزندمان با هوش شود، تنها تغذیه سالم در آن دوران به همسرم کمک می کرد.

,این نوزاد, نابغه زمان خود است + عکس نوزاد,نابغه,جالب انگیز

این نوزاد، نابغه زمان خود است عکساما نکته جالب این است که او در طی دوران بارداری اش گاهی نیز به آهنگ های موتسارت گوش می کرد و آن آهنگی را که از همه بیشتر دوست داشت، الان دخترم برایش می نوازد!!

برچسب ها:
نابغه زمان خود است + عکس نوزاد
.
نابغه
.
موتسارت
.
بارداری
.
عکس
.مروری برگذشته