صفحه خانگی arrow خنده دار طنز خنده بازار arrow جالب انگیز arrow موبایلتان بهتر از خودتان شما را می شناسد!

موبایلتان بهتر از خودتان شما را می شناسد!

پرتال باد و مه بخش خنده دار طنز خنده بازار قسمت جالب انگیز- موبایلتان بهتر از خودتان شما را می شناسد!

جالب انگیز-موبایلتان بهتر از خودتان شما را می شناسد!

 

در داخل ذهن های علمی و مغز دانشمندان و مهندسان و ریاضیدانان یک سری دیدگاه های شخصی ارایه می شود که نظریه و ایده های جالبی را در علم امروز به ثبت می رساند.
گوشی های هوشمند که امروزه زیاد در بازار عرضه می شوند متشکل از سنسور های زیادی هستند که تعداد این سنسور ها فراتر از ذهن ماست.
بررسی ها نشان می دهند، گوشی های امروزی قادر به جمع اوری و تفسیر اطلاعات مفید درباره کاربرانشان هستند و میتوانند اطلاعات جامعی از خود فرد مثل شاخص توده سلامتی، امنیت، دریافت کالری های روزانه، برنامه ریزی های شخصی مطابق با توانایی های فرد در اختیار کاربرشان قرار دهند.
گوشی های اندروید و اپل دارای سنسور های زیادی شامل یک سنسور صوتی (میکروفون)، حسگر تصویر (دوربین)، سنسور لمسی (صفحه نمایش)، سنسور شتاب (شتاب سنج سه محوری)، حسگر نور، حسگر مجاورت، و سنسورهای مختلف (از جمله سیستم موقعیت یابی جهانی) ایجاد مکان هستند که این سنسور ها به نوبه خود نقش مهمی را در زندگی کاربرشان ایجاد می کنند.

سنسور شتاب سنج در گوسی های هوشمند باعث تناسب اندام فرد می شود و یا با دانلود برخی از نرم افزار ها باعث میشود تا ما بهترین کارایی را در طول روز داشته باشیم و به تمام کارهایمان رسیدگی کنیم. در حال حاضر محققان با بزرگ نمایی گوشی های هوشمند از ان در تجزیه نمونه های خون و پوشت بسیار استفاده می کنند و پزشکان از ان در درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می کنند.
پرشکان امیدوارند سیل برنامه های جدید مبتنی بر حسگر در طول دهه آینده وجود خواهد داشت و گوشی های هوشمند با زندگی انسان ها امیخته خواهد شد.
منبع: konjkav.com

برچسب ها:
.
اخباراخبارموبایل
.
قیمت موبایل
.
عکس موبایل
.مروری برگذشته