صفحه خانگی arrow خنده دار طنز خنده بازار arrow خواندنی ها و دیدنی ها arrow دختری که با جراحی خودش را عروسک کرد!

دختری که با جراحی خودش را عروسک کرد!

پرتال باد و مه بخش خنده دار طنز خنده بازار قسمت خواندنی ها و دیدنی ها- دختری که با جراحی خودش را عروسک کرد!
پرداد : امکان دارد اکثر دختراهای غربی مجذوب عروسک باربی باشند اما یک دختر ۲۰ ساله تمام عمرش عمرش را همانند یک عروسک زنده ژاپنی می گذراند.

این دختر جوان "کتی لارنس" نام دارد و اهل کمبرول لندن است ، او لباس های مخصوص عروسکها در رنگ های روشن و به سبک عروسک می پوشد و سعی می کند تا همانند عروسک به نظر برسد.

,دختری که با جراحی خودش را عروسک کرد! جراحی,عروسک,باربی,خواندنی ها و دیدنی ها

دختری که با جراحی خودش را عروسک کرد

خواندنی ها و دیدنی ها-دختری که با جراحی خودش را عروسک کرد!او که دانشجوی هنر است ساعت ها صرف مطالعه فرهنگ ژاپن و بازی های ویدئویی می کند و ظاهر خود را از آنها الهام گرفته است.

"کتی" می گوید: من عاشق چشمان درشت شخصیت های انیمیشنی هستم و سال هاست که از 2 دست مژه مصنوعی و لنزهای گرد استفاده می کنم تا چشمانم را همانند عروسکها کنم. اما برای من مهم است که شخصیت خودم را هم داشته باشم و به همین علت نگین هایی نیز بر صورتم کاشته ام.

چهره واقعی و بدون آرایش عروسکهای باربی ، این دختر جوان 5 دست لباس به ارزش حدود ۸۰ پوند دارد و بیشتر پولی که از کار نیمه وقت به عنوان مدلینگ به دست می آورد را صرف خریداری لوازم آرایش و لباس عروسک می کند، او می گوید به طور تقریبی ماهیانه ۲۰۰ پوند صرف خرید ابزار آرایشی لازم می کند.

اعتراض دختران و زنان علیه عروسکهای باربی ، اعتیاد او به آرایش از ۱۱ سالگی شروع شد و از آنجا که به یک مدرسه خصوصی با قوانین سختگیرانه می رفت در مدرسه اجازه آرایش نداشت و پس از ترک آن مدرسه تا کنون به همین رویه زندگی می کند. کتیهزاران نوع وسایل آرایشی دارد و به صورت همزمان بر روی صورتش از دو نوع کرم پودر استفاده می کند.

,دختری که با جراحی خودش را عروسک کرد! جراحی,عروسک,باربی,خواندنی ها و دیدنی ها

دختری که با جراحی خودش را عروسک کرد,دختری که با جراحی خودش را عروسک کرد! جراحی,عروسک,باربی,خواندنی ها و دیدنی ها

دختری که با جراحی خودش را عروسک کرد
برچسب ها:
عروسک
.
باربی
.
کتی لارنس
.مروری برگذشته