نوزاد دوسر دزفولی درگذشت +عکس

پرتال باد و مه بخش خنده دار طنز خنده بازار قسمت خواندنی ها و دیدنی ها- نوزاد دوسر دزفولی درگذشت +عکس
ایرنا: نوزاد ناقص الخلقه ای که با دوسر، یک قلب، دوریه، دوستون فقرات و یک لگن در دزفول متولد شده بود، پس از سیزده روز زندگی در گذشت.

مسوول روابط عمومی بیمارستان دزفول روز دوشنبه اظهار کرد: این نوزاد که ششم آبان متولد شد در بخش مراقبت های ویژه نوزادان این بیمارستان بستری بود.
 
ˈ فرهاد سخاوتˈ افزود: در این مدت یک تیم پزشکی در حال مراقبت از این نوزاد بودند ولی نوزاد به دلیل مشکلات جسمی فراوان فوت کرد.
 
وی زنده نگه داشتن سیزده روزه این نوزاد ناقص الخلقه را یک پدیده نادر در علم پزشکی در جهان خواند و گفت: چنین نوزادانی معمولا چند ساعت پس از تولد می میرند اما این نوزاد دختر مدت زمان زیادی زنده ماند که در نوع خود بی نظیر است.
 
وی گفت: انتظار می رفت تیم پژوهشی از تهران و حتی خارج از کشور از این نوزاد برای مطالعه و پژوهش استفاده کنند ولی اینگونه نشد.
 
ˈفریدون جعفریانفرˈ مسوول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دزفول نیز تاریخ فوت این نوزاد ناقص الخلقه را نوزدهم آبان عنوان کرد و گفت: تاخیر در اعلام خبر فوت این نوزاد ناشی از کم اهمیت دانستن این موضوع و عدم اطلاع به موقع خبر مرگ در بیمارستان است.
 
یک زن 30 ساله در دزفول در روز ششم آبان و در سومین بارداری خود، نوزاد ناقص الخلقه ای با دوسر، یک قلب، دوریه، دوستون فقرات و یک لگن به دنیا آورد.

,نوزاد دوسر دزفولی درگذشت +عکس نوزاد,دوسر,دزفولی,خواندنی ها و دیدنی ها

نوزاد دوسر دزفولی درگذشت عکس

خواندنی ها و دیدنی ها-نوزاد دوسر دزفولی درگذشت +عکس
برچسب ها:
دوسر
.
دزفولی
.
عکس
.مروری برگذشته