حمله به نماینده پارلمان انگلیس بدلیل اظهارات ضداسراییلی

پرتال باد و مه بخش اخبار - آکاایران قسمت خبرگزاری قدس- حمله به نماینده پارلمان انگلیس بدلیل اظهارات ضداسراییلی


,آکاایرن,اخبار,خبرگزاری,خبرگزاری قدس

حمله به نماینده پارلمان انگلیس بدلیل اظهارات ضداسراییلی

خبرگزاری قدس-حمله به نماینده پارلمان انگلیس بدلیل اظهارات ضداسراییلی

وزیر سابق حزب محافظه کار انگلیس به دلیل حملات شدید نسبت به رژیم صهیونیستی و لابی اسراییل در آمریکا و انگلیس هدف حمله شدید محافل صهیونیست قرار گرفت."سر آلن دانکن" وزیر سابق حزب محافظه کار انگلیس به دلیل حملات شدید به رژیم صهیونیستی و لابی اسراییل در آمریکا و انگلیس هدف حمله شدید محافل صهیونیست قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از روزنامه صهیونیستی جرزالیم پست، سر دانکن که  تا ماه جولای گذشته در ائتلاف وزیر توسعه بین الملل عضویت داشت هفته ی گذشته پس از تصویب به رسمیت شناختن کشور فلسطین در پارلمان انگلیس در سخنرانی خود در موسسه خدمات رویال یونایتد اظهار کرده بود اشغالگری، طرح های غیرقانونی تصرف اراضی، و قانون گریزی مجموعه ای از ستمگری های رژیم صهیونیستی است. وی همچنین درخواست کرده بود افرادی که از شهرک های صهیونیستی حمایت می کنند به عنوانی افرادی افراطی معرفی گردند.

در پی این اظهارات سخنگوی هیئت معاونان یهودیان انگلیس مدعی شده است این سخنرانی دانکن یک طرفه بوده است.

این مقام سیاسی همچنین در خصوص شهرک های صهیونیستی تصریح کرده بود ساخت و ساز و سکونت غیرقانونی اسراییلی ها نوعی سرقت و در حکم دزدی اراضی فلسطینیان است.

وی گفته است: "شهرک ها مستعمرات غیرقانونی هستند که در کشوری دیگر (فلسطین) ساخته شده اند. این مسئله دزدی محض است و از تمامی این اقدامات کابینه اسراییل حمایت می کند."

 


منبع:qodsna.com


برچسب ها:
اخبار
.
خبرگزاری
.
qodsna
.
خبرگزاری قدس
.مروری برگذشته