صفحه خانگی arrow خانواده arrow آموزش آرایش آرایش صورت آرایش چشم گریم مدل ابرو arrow اگر موهای بلوندی دارید اینگونه آرایش کنید

اگر موهای بلوندی دارید اینگونه آرایش کنید

پرتال باد و مه بخش مقالات خانه و خانواده و روانشناسی قسمت آموزش آرایش آرایش صورت آرایش چشم گریم مدل ابرو- اگر موهای بلوندی دارید اینگونه آرایش کنید

آموزش آرایش آرایش صورت آرایش چشم گریم مدل ابرو-اگر موهای بلوندی دارید اینگونه آرایش کنید

موی بلوند همیشه استایلی زیبا و جذاب داشته و هیچ گاه از مد نیفتاده و قدیمی نشده است .اما ما با رعایت نکاتی درآرایش خود میتوانیم تاثیری دو چندان بر زیبایی آن بیفزاییم .

در این مقاله می خواهیم راز و رمز آرایشی زیبا برای کسانی که موهای بلوند و روشن دارند را به شما آموزش دهیم . با رعایت این نکات آرایشی صورت تان جذابیت و زیبایی دو چندانی را به دست می آورد.

موی بلوند همیشه استایلی زیبا و جذاب داشته و هیچ گاه از مد نیفتاده و قدیمی نشده است .اما ما با رعایت نکاتی درآرایش خود میتوانیم تاثیری دو چندان بر زیبایی آن بیفزاییم .

چشم :
اگر می خواهید چشمانتان براق و نورانی به نظر بیاید از سایه چشم های ،سفید ، بژ ، صورتی ،سبز ،آبی ،بنفش و …استفاده کنید . و اگر می خواهید آرایشی سنگین و مجلسی داشته باشید به اضافه استفاده از سایه ، از خط چشم های مشکی و قهوه ای استفاده کنید . قابل ذکر است که استفاده ار خط چشم زیبایی و جذابیت به خصوصی به چشم ها می دهد .

اگر می خواهید چشم هایتان نگاهی طبیعی داشته باشد ، می توانید در آرایش چشم هایتان از رنگ قهوه ای استفاده کنید .ابتدا سایه قهوه ای را از گوشه بیرونی چشم هایتان به سمت داخل بکشید و سپس با استفاده از ریمل و خط چشم جذابیتی فراتر به آن بیفزایید .

ابرو :
کسانی که بلوند طبیعی هستند بهتر است از مداد ابرو  قهوه ای چند درجه تیره تر از رنگ موهایشان استفاده کنند و با اعمال چند ضربه با مداد به داخل ابروهایشان باعث شوند ابروهایی پرتر و زیبا تر داشته باشند .

لب :
کسانی که موهای بلوند و روشنی دارند برای آرایش لب های شان باید از رنگ هایی به صورت صورتی براق، نارنجی براق، قرمز براق استفاده کنند.منبع : hidoctor.ir


برچسب ها:
موی بلوند
.
آرایش مناسب موی بلوند
.
آرایش مناسب صورت
.
با موی بلوند چگونه آرایش کنیم
.
آموزش آرایش آرایش صورت آرایش چشم گریم مدل ابرو
.مروری برگذشته