آزمایش DNA راز جنایت هولناک را فاش کرد

پرتال باد و مه بخش مقالات خانه و خانواده و روانشناسی قسمت آموزش آرایش آرایش صورت آرایش چشم گریم مدل ابرو- آزمایش DNA راز جنایت هولناک را فاش کرداخبار حوادث - آزمایش DNA راز جنایت هولناک را فاش کرد

هویت دو زن که پس از به قتل رسیدن، جسد آنها کاملا سوزانده شده بود، از طریق آزمایش DNA مشخص شد.

به گزارش فرهیختگان، اوایل خردادماه پارسال پلیس آگاهی استان کردستان از قتل زنی که پس از به قتل رسیدن، جسدش را کاملا سوزانده بودند مطلع شد.

پلیس از همان لحظات اولیه اقدامات خود را آغاز کرد و درنهایت به یک نفر مظنون شد، فرد مظنون در اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان کردستان پرده از راز قتل برداشت و در بازجویی‌ها گفت: من از قبل زن جوان را می‌شناختم و به دلایلی وی را به قتل رساندم و پس از ارتکاب قتل جسد زن جوان را سوزاندم.

 پس از اظهارات متهم بقایای جسد مقتول کشف و به منظور راستی‌آزمایی به آزمایشگاه DNA در تهران ارسال شد که در بررسی‌های آزمایشگاهی عدم تجانس ژنتیک به چشم می‌خورد. پس از عدم تجانس، پلیس به این نکته رسید که در 17 اسفند ماه سال 91 زنی از منزل خارج شده و دیگر بازنگشته است و تلاش پلیس برای کشف حقیقت همچنان ادامه دارد. اولین حدس پلیس این بود که احتمال دارد بقایای جسد، متعلق به این زن مفقود شده باشد که بلافاصله اعضای خانواده وی به آزمایشگاه DNA معرفی شدند که نتیجه آزمایش مثبت بود.

متهم که در زندان شهرستان سنندج به سر می‌برد، برای بازجویی درباره بقایای این جسد که متعلق به زن مورد نظر بود به پلیس آگاهی دعوت شد و تحت بازجویی قرار گرفت.

متهم سرانجام به قتل این زن نیز اعتراف کرد و گفت: بقایای اجساد آنها را با فاصله نه‌چندان دور در زمین‌های حاشیه شهر دفن کردم و خودم هم نمی‌دانستم که بقایای اجساد مربوط به کدام یکی از آنهاست.
اخبار حوادث -  فرهیختگان

 
برچسب ها:
آزمایشگاه DNA در تهران
.
اخبار حوادث
.
جرائم جنایی پلیس آگاهی
.
حوادث
.
اخبار جدید حوادث
.مروری برگذشته