صفحه خانگی arrow خانواده arrow مهارتهای زندگی arrow خانم ها اگر می خواهید زیباتر به نظر بیایید این کارها را انجام دهید!

خانم ها اگر می خواهید زیباتر به نظر بیایید این کارها را انجام دهید!

پرتال باد و مه بخش مقالات خانه و خانواده و روانشناسی قسمت مهارتهای زندگی- خانم ها اگر می خواهید زیباتر به نظر بیایید این کارها را انجام دهید!

زیبا شدن جنین,زیبا شدن,زیبا شدن فرزند,مهارتهای زندگی

مهارتهای زندگی-خانم ها اگر می خواهید زیباتر به نظر بیایید این کارها را انجام دهید!
1. ورزش کنید.
خانم های خوش هیکل همیشه یک مرحله جلوتر از بقیه خانم ها هستند چرا که خوش هیکلی خود به زیبایی می افزاید.سعی کنید ورزش را در برنامه روزانه تان جای دهید. دوچرخه سواری، شنا، پیاده روی...تفاوتی ندارد مسئله مهم این است که هر روز ورزش کنید.

2. غذاهای سالم بخورید.
تنقلات اصلا جز خوراکی های سالم به حساب نمی آیند. سه وعده غذای سالم بخورید و مطمئن شوید که در برنامه غذایی روزانه تان شیر، تخم مرغ،گوشت و سبزیجات وجود دارد.

3. به میزان کافی استراحت کنید.
اگر نمی خواهید زیر چشمانتان حلقه سیاه ایجاد شود پس برنامه خواب و کارتان را میزان کنید که تداخلی در هم ایجاد نکنند.

4. بهداشت را رعایت کنید.
خانم های زیبا و تمیز دوش گرفتن را در برنامه روزانه شان حتما قرار می دهند(البته فراموش نکنید که در مصرف آب بسیار صرفه جویی کنید!). بعد از بیدارشدن از خواب حتما صورتتان را بشویید و مسواک بزنید. روزی یک مرتبه نخ دندان بکشید و استفاده از دهان شویه و یا آب نمک برای تمیزی بیشتر دهان را فراموش نکنید.


5. اعتماد به نفس داشته باشید.

در درجه اول خودتان باید باور داشته باشید که زیبا هستید در غیر اینصورت بقیه نیز این فکر را نخواهند داشت. لبخند بزنید، قوز نکنید و با اعتماد به نفس وارد اجتماع شوید.

6. بگذارید از زیبایی های درونتان همه با خبر شوند.
مودب باشید، لبخند بزنید، خوشحال و بذله گو باشید و دوستانه رفتار کنید و مطمئن باشید با این جذابیت های درونی همه دوستتان خواهند داشت.

7. به موهایتان رسیدگی کنید.
موهایتان را دو یا سه مرتبه در روز شانه کنید. حداقل 3 روز در هفته موهایتان را بشویید و نرم کننده بزنید.هر دو یا سه ماه یکمرتبه موهایتان را کوتاه کنید و از گیرسر و یا وسایل تزئینی زیبا برای موهایتان استفاده کنید.اعتماد به نفس داشته باشید و بگذارید همه زیبایی هایتان را ببینند.

8. رنگ لباس هایتان را با یکدیگر ترکیب کنید.
شاید دوست داشته باشید هر روز لباس های متفاوت بپوشید اما به اندازه کافی لباس ندارید.به راحتی می توانید رنگ های مختلف را با یکدیگر ترکیب کنید و بپوشید. برای مثال یک روز لباس صورتی تان را با شلوار جین بپوشید و روز دیگر لباس سبزتان را با شلوار جین ست کنید ترکیب بسیار زیبایی می شود.

9.آرایش کنید.
آرایش کنید اما در حد ملایم. برای صبح، فقط کمی لب هایتان را براق و مرطوب کنید. برای شب هم ریمل، پنکیک و رژ قرمز یا صورتی فوق العاده زیبا می کند.

10. حسادت را کنار بگذارید.

کافیست خودتان را تست کنید ببینید حسود هستید یا نه! اگر جواب مثبت بود دوستانه به شما پیشنهاد می کنیم این خصلت را کنار بگذارید تا هم صورت زیباتری داشته باشید و هم سیرتتان چشمگیر شود.

برچسب ها:
زیبا شدن
.
زیبا شدن فرزند
.
زیبا شدن صورت
.
زیبا شدن پوست صورت
.
زیبا شدن پوست
.مروری برگذشته