صفحه خانگی arrow کودک arrow مراقبت دوران بارداری arrow در دوران بارداری ویتامین c بخورید !!!

در دوران بارداری ویتامین c بخورید !!!

پرتال باد و مه بخش بخش کودک قسمت مراقبت دوران بارداری- در دوران بارداری ویتامین c بخورید !!!

,بارداری, تغذیه, تغذیه در دوران بارداری,مراقبت دوران بارداری

در دوران بارداری ویتامین c بخورید

مراقبت دوران بارداری-در دوران بارداری ویتامین c بخورید !!!

استفاده از ویتامین C خطر زایمان زودرس در زنان بادرار را کاهش می دهد بهره‌گیری از ویتامین C در رژیم غذایی خطر زایمان زودرس را در زنان کاهش می‌دهد.

پژوهشگران اعلام کردند: زنانی که در دوران بارداری از مکمل‌های حاوی ویتامین C استفاده می‌کنند کمتر از سایرین به پارگی کیسه آب و زایمان زودرس دچار می‌شوند. این محققان با بررسی 52 زن از ماه پنجم بارداری تاثیر تجویز روزانه 100 میلی‌گرم ویتامین C را بر میزان موارد بروز زایمان زودرس را ارزیابی کرده‌اند.

نتایج این بررسی که حاکی است ویتامین C با تقویت ساختمان کلاژنی غشای کیسه آب نقش بسزایی در پیشگیری از بروز زایمان زودرس در زنان باردار دارد به طوری که در این بررسی تنها 5 درصد زنانی که ویتامین C دریافت کرده بودند به زایمان زودرس دچار شدند.

بارداری,تغذیه,تغذیه در دوران بارداری, ویتامین c, استفاده از ویتامین در دوران بارداری,کودکان, تغذیه کودکان, تغذیه کودک, زایمان,تغذیه دوران بارداری,تغذیه مادر کودک, بارداری,تغذیه,تغذیه در دوران بارداری, ویتامین c, استفاده از ویتامین در دوران بارداری,کودکان, تغذیه کودکان, تغذیه کودک, زایمان,تغذیه دوران بارداری,تغذیه مادر کودک,برچسب ها:
تغذیه
.
تغذیه در دوران بارداری
.
ویتامین c
.
استفاده از ویتامین در دوران بارداری
.
کودکان
.مروری برگذشته