صفحه خانگی arrow کودک arrow مراقبت دوران بارداری arrow ایده هایی ناب برای ثبت لحظات شیرین کودکتان

ایده هایی ناب برای ثبت لحظات شیرین کودکتان

پرتال باد و مه بخش بخش کودک قسمت مراقبت دوران بارداری- ایده هایی ناب برای ثبت لحظات شیرین کودکتان
سایت نیکو - ترجمه زینب مددی: همه مادران و پدران سعی دارند تا تمامی لحظات شیرین و استثنایی فرزندشان را به عنوان یادگاری و خاطرات خوب ثبت کنند، اما معمولا تنها راهی که به ذهنشان می رسد عکس و فیلم است.

باید بگویم راه های زیادی برای ثبت این خاطره ها به شیوه ای دوست داشتنی وجود دارند که در این مطلب می خوانید. در طول زمان رشد کودکان، لحظاتی زیبا هستند که همه پدر و مادر ها طبیعتا دوست دارند آنها را به شیوه ای ثبت کنند، اما یا فراموش می کنند یا تنها کاری که انجام می دهند عکس گرفتن و فیلمبرداری است. در این مطلب ما به شما یادآوری می کنیم که اولا کدام لحظات را از دست ندهید و دوما چگونه آنها را به شیوه ای خلاقانه و دوست داشتنی ثبت کنید.

اولین های فرزند دلبندتان را به صورت عکس در آلبوم های دست ساز خودتان برای همیشه حفظ کنید. برای این کار نیاز به تکه ای مستطیلی چرم جیر و کاور های عکس پلاستیکی دارید. می توانید یادداشت های خود را از این لحظات نیز در این آلبوم ها ذخیره کنید.

مراقبت دوران بارداری-ایده هایی ناب برای ثبت لحظات شیرین کودکتاندفتر خاطرات یا یاداشت های روزانه ایده ای بی نظیر برای ضبط لحظات به یاد ماندنی فرزند شماست. پیشنهاد می کنم از اولین روزی که متوجه شدید  در انتظار یک فرزند هستید این کار را شروع کنید. مادر بهترین کسی است که می تواند گزارش روزانه از زندگی شیرین فرزند دلبندش را بنویسد.


کارت های تبریک، یادداشت ها و آرزوهای قشنگ خودتان و دیگران را برای فرزندتان در یک دفترچه ضبط کنید.

یادگاری هایی از وسایل نوزادی و کودکی او انتخاب کنید و نگهداری کنید. می توانید نگهداری را نیز مطابق تصاویر بالا به طریقه ای خلاقانه انجام دهید.


اگر دلتان نمی آید لباس ها و البسه خواب  و …. کودکتان را دور بریزید، اما جایی هم برای نگهداری آنها ندارید؛ می توانید آنها را به تکه های مربعی شکل هم اندازه ببرید و یک پتوی چهل تکه خاطره انگیز از آنها بسازید.
با عکس های کودکتان کارت های زیبا بسازید.


اثر پا و اثر دست او را به شیوه ای حفظ کنید.حتما صدای و تصویر فرزند خود را ضبط کنید و برای نوارهای آن کاور هایی زیبا و دست ساز درست کنید.

وسایلی که در تولد او استفاده کرده اید را در یک جعبه نگهداری کنید.


برچسب ها:
قاب عکس
.مروری برگذشته